
Jutta Leerdam is sinds een tijdje weer vrijgezel. Het schaatskoppel Jutta en Koen Verweij is verleden tijd en ze geniet van het vrije leven. De hele zomer plaatst ze al de heerlijkste bikini-foto’s vanuit het buitenland. Van Ibiza tot Curacao, die schaatster genoot met volle teugen. Nu is Jutta Leerdam terug in het land en plaatste een foto tijdens een heerlijk tochtje op de Friese Meren.
Jutta Leerdam geniet van de zomer
Jutta heeft even een zomerbreak, ondanks dat ze door blijft trainen, en eindelijk wat tijd om van het leven te genieten. Dat de schaatsster een heerlijk lichaam heeft konden we al zien toen ze haar Jumbo Visma schaatspak presenteerde. Toch zijn de zomerkiekjes het beste en kun je pas echt zien hoe fit deze mooie dame is.
Jutta vertoefde een aantal weken op Ibiza en nam ons mee op haar zonnige reis. Van deze foto onder de regendouche kon de hele wereld meegenieten. Niet alleen Jutta, maar ook Sarah van Soelen zocht het eiland op na haar relatiebreuk. Jutta heeft inmiddels 3.3 miljoen volgers op Instagram en timmert dus naast haar schaatscarrière ook heerlijk aan de weg.
Dit bericht op Instagram bekijken
Genieten van de Friese Meren
Jutta is natuurlijk een oerhollandse dame. Al geniet ze van het zonnige Ibiza, ze kan ook genieten van een heerlijk boottochtje op de Friese Meren. Ze zegt zelf: ‘Enjoyed the ‘Fryske Marrren’ this afternoon 🔆’. Lief dat ze het ook duidelijk maakt voor al haar internationale volgers.
De blauwe bikini staat haar geweldig en ze zit heerlijk in de olie. Omdat beelden meer zeggen dan duizend woorden hebben wij de foto voor je uitgelicht. Daarnaast hebben we een selectie gemaakt van haar mooiste foto’s. Zo ga je heerlijk het weekend in:
Dit bericht op Instagram bekijken
Dit bericht op Instagram bekijken
Dit bericht op Instagram bekijken
Dit bericht op Instagram bekijken
Dit bericht op Instagram bekijken