Funda, villa, friesland
Funda

Funda verrassing: betaalbare vrijstaande villa in de Friese natuur

Zoek jij een ‘betaalbare’ vrijstaande villa midden in de natuur? Dan hebben wij een schitterende parel voor je gevonden. Dit is een van de meest bekeken woningen, van de afgelopen maand, op Funda en wij begrijpen wel waarom. Deze villa, inclusief wellness en prachtige tuin, laat jou volledig tot rust komen.

Vrijstaande Friese villa

Deze prachtige villa heeft een diepe tuin van ruim 70 meter. Je kijkt hier uit over de weilanden en de Friese natuur. Als je op zoek bent naar ruimte en rust dan is dit de ultieme woning voor jou. Het ligt aan de rand van het dorpje Peins en is van alle gemakken voorzien.

Je betreed de woning in de ruime hal. Hier heb je toegang tot de woonkeuken met een robuuste eiken keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanaf de eettafel heb je een schitterend uitzicht over de diepe tuin. Naast de serre heb je toegang via een schuifpui naar het omheinde terras. Aan de voorkant van de woning vind je een prachtige ruime en lichte living inclusief houtkachel. Dit is gezellig wonen op z’n Fries.

funda, friesland, villa

Tweede verdieping

Op de tweede verdieping is een strakke en moderne badkamer met inloopdouche, dubbele wastafels en een 2e toilet te vinden. Daarnaast is er een grote slaapkamer met loopdeur naar het terras te vinden. Hier vind je ook de wellness voor de momenten van ontspanning. Denk aan een sauna en douche met wederom uitzicht over de tuin.

Lekker afkoelen? Je stapt zo naar buiten via de tuindeuren in het dompelbad of onder de koude buitendouche. Om het helemaal mooi af te sluiten plons je nog even in de (buiten) jacuzzi voor een goed einde van de dag. Wij zien hert helemaal zitten.

Deze prachtige woning staat nu voor € 595.000 te koop op Funda. Om je alvast lekker te maken hebben we de fijnste foto’s alvast hieronder geplaatst:

funda, friesland, villa 1

funda, friesland, villa 2

funda, friesland, villa 3

funda, friesland, villa 4

funda, friesland, villa 5

funda, friesland, villa 6