Avondje Netflixen? Hier een lijstje met de lekkerste chicks van Netflix!

Redactie
Redactie
Wat in 2009 begon als het 'stoutste jongetje van de klas' is inmiddels uitgegroeid tot een volwassen platform. Onze redactie doet zijn best om jou dagelijks te voorzien van updates op het gebied van lifestyle, gear, auto's, virals en vrouwen.

Iedereen vindt het heerlijk om even een avondje te netflixen, maar eerlijk is eerlijk, het oog wil ook wat. Dus wanneer je een monster serie vindt met een lekker wijf in de hoofdrol – of natuurlijk een bijrol – is dat toch een lekkere bonus. Daarom hebben wij een lijstje samengesteld met de 16 lekkerste Netflix chickies.

Debby Ryan, Insatablia

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Debby Ryan (@debbyryan) op

Jessica Biel, The Sinner

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Jessica Biel (@jessicabiel) op

Paulina Gaitan, Narcos

Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Pau Gaitan🖤 (@paugaitan) op

Elisha Cuthbert, The Ranch

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Elisha Cuthbert (@elishaphaneuf) op

Rachael Taylor, Jessica Jones

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Rachael Taylor (@rachaelmaytaylor) op

Italia Ricci, Designated Survivor

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Italia Ricci (@italiaricci) op

Chloe Moretz, Brain On Fire

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Chloe Grace Moretz (@chloegmoretz) op

Laura Osma, El Chapo

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Laura Osma (@lauraosma17) op

Eiza Gonzalez, From Dusk Till Dawn

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Eiza (@eizagonzalez) op

Marie Avgeropoulos, The 100

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Marie Avgeropoulos (@marieavgeropoulos) op

Sofia Vergara, Modern Family

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Sofia Vergara (@sofiavergara) op

Sophie Cookson, Gypsy

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Sophie Cookson (@cookie_soph) op

Laura Prats, Marco Polo

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Laura Prats (@lauratogue) op

5 games die elke liefhebber in 2020 gespeeld moet hebben

Het gamejaar 2020 begint steeds completer te worden naarmate we richting het einde van dit vreemde jaar gaan. Zoals we allemaal weten, is 2020...

Dit zijn de 5 duurste aandelen ter wereld

Veel mensen proberen iets bij te verdienen met investeren in financiële producten. Denk aan obligaties, cryptocurrency of aandelen. Zeker beleggen in aandelen is erg populair....